Marcin Gienieczko jest w stanie zorganizować wyprawę na północne  rubieże Kanady oraz Alaski. Jako zawodowy przewodnik na rzekach Jukonu zabierze Państwa  w najdziksze regiony tej części świata. Zapewnia sprzęt  oraz łodzie i bardzo profesjonalną  organizacje przedsięwzięcia.

Jak inni oceniają profesjonalizm Pana Marcina Gienieczko wypowiada się Prezes firmy Satfilm Robert Kowalczyk

Wstaw tu rekomendacje firm: Pisma

Opis;

Szanowni Państwo nazywam się Marcin Gienieczko. Jestem dziennikarzem, podróżnikiem specjalizującym się wyprawach na Daleka Północ prowadzący w szkolenia motywacyjne  dla firm.

Celem szkolenia w Kanadzie jest miejsce Jukon Terytorium, płn. Kanada:

 1)Wyjazd  jest oparty na szkoleniu kadry zarządu w zakresie współpracy zespołowej

 2) Wyprawy ekstremalne  uczą nas, że trzeba stale dokonywać wyborów, podejmować decyzje, dobrze i sprawnie współpracować z innymi. Trzeba myśleć, ale też mieć intuicję. Trzeba „napierać” aby przetrwać, ale też wiedzieć kiedy się zatrzymać.

Wyzwania innych nas inspirują. Na  wyjeździe Motywacyjnym do Kanady Marcin Gienieczko dzieli się swoją fascynacją, wiedzą i doświadczeniami z kadrą  zarządzająca firmy Na bezpośrednim wyjedzie  każdego dnia Marcin Gienieczko będzie  poruszany w programie temat edukacyjny mający na celu wzbogacenie osobowości, światopoglądu, ducha zespołowego i funkcjonowania w sytuacjach stresowych. Wyjazd trwa  14 dniu. Każdego dnia uczestnicy wyjazdu będą szkoleni  w zakresie motywacji, która później będzie wzbogaceniem każdego pracownika firmy  w relacjach miedzy ludzkich w firmie.

3) Każdego dnia Marcin Gienieczko w ramach szkolenia będzie rozmawiał przez  godzinę czasu o funkcjonowaniu w zespole w ramach spływu , który ma za cel wspołpr5ace zespołową.

 Ponadto warto dodać ze wyjazd  motywacyjny do Kanady na zlecenie firmy będzie również  wzbogaceniem współpracy w zespole. Tylko będąc sam na sam   w naturze w głębokiej ,,dziczy” człowiek odkrywa swoje słabości oraz wzbogaca swoje umiejętności współpracy z innymi. Współpracy ze sobą pokonania  stresu i umiejętności rozwiązywania rożnych nieprzewidywanych sytuacji, które z pewnością wzmocni psychikę każdego uczestnika dodadzą pewności. Ta pewność i te  nabyte umiejętności przydadzą się w dalszym rozwoju firmy.

Trzeba napisać, że oprócz założonego celu Marcin Gienieczko codziennie poświęca  2 godziny  każdego dnia na rozmowie z uczestnikami w zakresie współpracy zespołowej.

W ramach świadczeń na rzecz zleceniodawcy Marcin Gienieczko, jako organizator wyjazdu zapewnia ze swojej strony:

1)Koszt lotu do Frankfurtu  dla przewodnika

2Koszty paliwa do kuchenek 

3) Koszt  żywności dla przewodnika od osoby w Kanadzie

4)Koszt powrotu do Dawson  tylko dla przewodnika

5) pokrycie kosztów powrotu przewodnika

6) Koszt przewodnika i jego organizacja wyprawy.

7) Koszt tel. Satelitarnego( 100 MIN)

8) Koszt radioodbiornika FIDESpot- podłączenie z Twoja komórką..

9) Nadbagaż opłacany jest przez wszystkich uczestników wyjazdu-jako wspólną opłata. Po zwarzeniu

10)Koszt wynajęcia kanoe

 11) Wynajęcie sprzętu campingowego

13) Opłata przewodnika  nocleg w Whitehorse (trzy doby)

 Organizator  zapewnia uczestników wyjazdu w:

Namioty, tel. satel, (nadajnik) kuchenki, race, worki wodoodporne, menażki, śpiwory, nadajnik fide spot, gps, mapy dla każdej osoby biorącej udział w  wyjeździe, liny, worki wodoodporne 100 l-2 sztuki, karimaty, race .

UWAGA:

1)Uczestnicy sami wykupują  dla siebie ubezpieczanie polisę na życie od nieszczęśliwych wypadków i życia

2)uczestnicy biorący udział w wyprawie przyjadą na wyznaczone miejsce i datę na szkolenie pływania w kanoe. Uczestnictwo obowiązkowe. Koszt szkolenia jest wliczony w koszt organizacji wyjazdu przez Marcina Gienieczko

3)Każdy z uczestników podpisuje oświadczenie z przewodnikiem dotyczące wyjazdu do Kanady w celu poprawnej i bezpiecznej organizacji wyjazdu .

4) Uczestnicy we własnym zakresie(po ustaleniu na miejscu) sami pokrywają koszty  powrotu  z Dawson do Whiethorse  oraz pokrywają koszt noclegu w Whitehorse po przyjeździe  z wyprawy.

5)Uczestnik zabierze wyznaczona odzież wskazana przez organizatora.

Z poważaniem

Organizator wyjazdu

Marcin Gienieczko

Współpracę z Panem Marcinem Gienieczko firma Satfilm podjęta w 2012 roku. Wówczas podróżnik i dziennikarz przejechał trasę samochodem terenowym z Gdyni do Irkucka, gdzie przetransportował swoja łódkę. Wyprawa była transmitowana w mediach ogólnopolskich. Podróżnik zrealizował profesjonalnie współpracę z firma Satfilm, co zaowocowało powierzeniem mu kolejnego zadania. Na 20-lecie firmy Satfilm jako zawodowy przewodnik zorganizował spływ rzeką Jukon w północnej Kanadzie. Na 3 tygodniowy wyjazd wyjechali członkowie zarządu firmy Satfilm. Również w tym przypadku pan Marcin Gienieczko należycie i wzorowo wywiązał się z tego powierzonego zadania. Wykonał pracę bardzo profesjonalnie a jego podejście do członków zespołu pozwoliło bezpiecznie zrealizować podróż. Sześcioosobowy zespół firmy Satfilm ocenia działalność Pana Marcina jako bardzo profesjonalną. W ocenie osób biorących udział w ekspedycji przygotowanie całego wyjazdu było dopracowane bardzo szczegółowo z najmniejszymi detalami.
W 2015 roku Pan Gienieczko ponownie był wspierany przez firmę Satfilm wraz z innymi firmami, realizując wielki Triathlon przez Amerykę Południową. Owocem tego projektu była książka, która cieszy się uznaniem w świecie sportu i biznesu pt. „Zatańczyć z Amazonka". W grudniu 2021r. firma postanowiła kontynuować współpracę przy realizacji kolejnego ambitnego przedsięwzięcia. Wraz z młodzieżą pochodzącą m.in. z domu dziecka w Kętrzynie postanowiono zdobyć Biegun Południowy na nartach. Wierzymy, że wrodzony zapał, determinacja oraz profesjonalne podejście do powierzonych zadań Pana Marcina Gienieczko będzie tak samo docenione jak poprzednie jego przedsięwzięcia. Na podstawie wieloletniej współpracy i zrealizowanych umów uważamy, że Pan Marcin Gienieczko jest osobą godną zaufania publicznego i polecamy współpracę innym partnerom z tym sportowcem. Przepłynięcie Amazonii, kóre było rownież monitorowane przez policje brazylijską oraz siły Marynarki Wojennej Federacyjnej Republiki Brazylii, rzeki o długości prawie 4 tysięcy kilometrów, stanowi bez wątpienia nie lada wyczyn sportowy, którym sportowiec zdobył sobie uznanie o randze uniwersalnej. Autor i nohater tego sportowego wydarzenia osiągnął sukces, dzięki ogromnemu wysiłkowi własnemu, okupionemu wielkimi wyrzeczeniami i poświęceniem. Jego postawa sportowca zasługuje na szacunek i uznanie społeczności międzynarodowej
Robert Kowalczyk
PREZES ZARZĄDU
Scroll Up