Zapraszamy na spotkania autorskie z Marcinem  Gienieczko  gdzie  uczy zarówno ludzi biznesu ale i sportu jak zmotywować do dalszego ambitnego działania.

Całe życie jest egzaminem, który pokazuje, z jakiej gliny jest się zrobionym. Brian Tracy, zaliczany do najlepszych mówców zawodowych na świecie, powiedział kiedyś, że przemienienie się walczącego z charakterem wymaga nadzwyczajnych nakładów samodyscypliny. To prawda. Wielki triathlon przez Amerykę Południową, jak również wyścigi na rzece Jukon nauczyły mnie jednego: umiejętności rozwiązywania kryzysowych, nagłych sytuacji. Trzeba czasami przeczuwać wydarzenia, odrzucać pragmatyzm i zaufać własnej intuicji. Amazonka była tą wyprawą, podczas której nauczyłem się najwięcej, a przede wszystkim ciągłego szukania rozwiązań. Wyprawa z 2015 roku, jak i wielkie wyścigi nauczyły mnie profesjonalnego podejścia do poszczególnych założeń. Każdy z nas powinien przynajmniej raz w życiu znaleźć taką Amazonkę czy biegun, który nauczy nas niepoddawania się oraz umiejętności szybkiego reagowania w sytuacjach skrajnych. Potrzebne jest to w przetrwaniu z dnia na dzień w naszym codziennym życiu… Czasami, jak każdy człowiek, chcę się poddać, ale po takiej nauce nie potrafię tego zrobić.

Na bezpośrednim spotkani autorskim poruszany jest w programie temat edukacyjny mających na celu wzbogacenie osobowości, światopoglądu, ducha zespołowego i funkcjonowania w sytuacjach stresowych.

Spotkania trwają do dwóch godzin. Honorarium autorskie ustalone zostaje na bezpośredniej rozmowie .

Kontakt  tel 604  659 858 email perdido@poczta.wp.pl

Opnie:

Panie Marcinie, było super. Taką naturalność i pasję zauważyliśmy, i to Pan pokazał w Ossie. Pana podejście udzieliło sie innym. Każda z tych osób będzie śledziła teraz Pana wyprawę i trzymała kciuki. Usłyszałam to wielokrotnie. Ma Pan moc, która uskrzydla. Dziękujemy.

Z pozdrowieniami,

Katarzyna Ostrowska

Dyrektor Marketingu i PR

Rzecznik prasowy

UNIQA TU SA

UNIQA TU na Życie SA

 Szanowny Panie Marcinie

Gratuluje wysokiej oceny 4,9 w sakali do 5-ciu. Jest Pan pionierem w naszej firmie więc wrażenia co do Pańskiej osobowości są nadzwyczaj interesujące i inspirujące duchem walki o przetrwanie. Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu Zarządu naszej firmy oraz naszej AKADEMII z możliwość poznania Pana w dokonaniach które faktycznie są prawdziwym wyzwaniem dla wszystkich tych którzy chcieli by się skalibrować w przetrwaniu. Na pewno Zespół naszej AKADEMII wzbogacił się Pańskim wykładem o nowe wartości i doświadczenia które w przełożeniu na biznes tak bardzo się przydają. W przyszłości jeśli tylko Pan Prezes Marek Huzarewicz wyrazi ponownie wolę i akceptację spotkania z Panem będzie nam przyjemnie kontynuować budowane wspólnych wartości. W załączeniu dwa najciekawsze zdjęcia wykonane komórką nie mniej jednak Pani Kasia Wojciechowska szefowa Dziekanatu naszej AKADEMII prześle więcej profesjonalnych zdjęć bezpośrednio z jej poczty. Jako Komitet Organizacyjny naszej AKADEMII uzgodniliśmy, że w najnowszym numerze nasze koncernowego czasopisma pozwolimy sobie na relacje ze spotkania z Panem a w przypadku zakończenia druku podzielimy się kilkoma egzemplarzami tego wydania. Poznać Pana to dla nas duże wyróżnienie.

Z pozdrowieniem

Wojciech SzerementSenior Industrial Engineer – Project EngineerLamps Industrial Support & AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI SIMPLY PERFECT

Philips Lighting Poland S.A.,ul. Kossaka 150, 64-920 Piła

Scroll Up